O NAS

Marka VitanatiV ECO PROFESSIONAL zrodziła się z doświadczenia, które jej włoski producent LINEA ERRE zdobywał przez ostatnie 10 lat dostarczając ofertę naturalnych i profesjonalnych kosmetyków do sieci specjalistycznych sklepów farmaceutyczno-kosmetycznych.  

Pomysł na protoplastę linii do włosów narodził się ze współpracy z dostawcą z siedzibą w Bolonii. Specjalizuje się on  w wytwarzaniu produktów do profesjonalnej pielęgnacji, które już od 50 lat cieszą się olbrzymim powodzeniem w około 60 krajach na świecie. Co niezwykłe, właściciel firmy jest entuzjastą kosmetyków naturalnych i na wzgórzach Bolonii uprawia własne zioła lecznicze. Na ich bazie powstają naturalne ekstrakty do jego produktów.

 

Kilka lat temu  właściciel LINEA ERRE zdecydował się stworzyć linię, która byłaby szeroko dostępna, a jednocześnie nie rezygnowałaby z  doskonałych profesjonalnych formuł i jakości produktów przeniesionych z kanału farmaceutycznego.  Dodatkowo, zauważając bardzo widoczny trend w kierunku ochrony środowiska i coraz większą popularność opakowań ekologicznych, producent zdecydował się na wprowadzenie tej linii w ekologicznych opakowania wytwarzanych z aluminium, które podlega w 100% recyklingowi. 

Tak więc VITANTIV łączy Profesjonalne Formuły + Naturalne Składniki + Ekologiczne Opakowania. 

 

Tak narodziła się linia VitanatiV Eco Professional, która oferuje 4 linie produktów dedykowane osobom o różnych rodzajach włosów:

  • linia do włosów wymagających wygładzenia
  • linia do włosów kręconych i falowanych
  • linia do włosów suchych
  • linia do włosów wymagających częstego mycia

 

Sprawdź, która będzie najlepsza dla Ciebie.